Uroczystość św. Szczepana - rozesłanie kolędników misyjnych

TVL 4412

Tradycją już się stało, że w święto św. Szczepana odbywa się rozesłanie kolędników misyjnych. W naszej parafii liturgia rozesłania miała miejsce podczas Mszy św. o godz. 9.00. Kolędnicy przygotowali liturgię, przedstawili krótką scenkę nawiązującą tematycznie do hasła tegorocznej kolędy misyjnej (w języku munukutuba „Samu bana ke kuha - aby dzieci mogły usłyszeć”), otrzymali błogosławieństwo i zostali rozesłani do „dzielenia się wiarą” i zbierania funduszy na cele misyjne po terenie naszej parafii.

W tym roku kolędnicy misyjni zebranymi ofiarami wesprą kilka nowych i kontynuację starych projektów związanych z pracą księży, sióstr i świeckich wśród dzieci z Republiki Środkowoafrykańskiej, Kamerunu, Boliwii, Brazylii, Peru i Republiki Konga oraz Demokratycznej Republiki Konga w ramach funduszu PDMD.

TVL 4298

TVL 4375