Szkolne Koło Katechetyczne LSO

Służba przy ołtarzu Chrystusa jest wielkim zaszczytem. Ma w sobie znamię wybrania.

 

NIEDZIELE W CIĄGU ROKU

Godzina / Miesiąc

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

700

III

II

I

III

II

I

900

I

III

II

I

III

II

1100

II

I

III

II

I

III

 

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

700

III

II

I

III

II

I

900

I

III

II

I

III

II

1100

II

I

III

II

I

III

Lektorzy i ministranci – Seniorzy: Sowa Piotr, Pachel Łukasz, Augustyn Adrian, Biernat Kamil, Sowa Grzegorz, Gawlik Artur, Pajor Piotr, Pajor Jacek, Hartabus Damian, Mida Dariusz, Jakóbczyk Jan, Pachel Grzegorz, Pajor Arkadiusz, Mida Wacław, Kamil Jakóbczyk, Augustyn Łukasz, Heród Piotr, Grzesicki Michał, Pachel Marcin, Surówka Dominik, Strączek Kamil, Włodarczyk Wojciech, Gnela Łukasz, Surówka Mateusz, Kornaś Kacper, Salamon Damian, Bodurka Miłosz, Guziana Jarosław, Kantek Jacek, Chojecki Radosław, Gnela Grzegorz, Grzesicki Tomasz, Hartabus Tomasz, Mida Grzegorz, Stachurski Jacek, Tucznio Dominik, Pachel Krzysztof, Gnyla Radek, Chojcki Przemysław, Łach Artur, Gicala Jakub, Zaczyński Jakub, Sławek Bartek– Służą dowolnie

 

PLAN SŁUŻENIA W DNI POWSZEDNIE – Kwiecień 2019

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Grupa I

Grupa I

Grupa II

Gnela Sebastian

Kalarus Sebastian

Gnyla Kamil

Mida Jakub

Mida Łukasz

Pajor Tadeusz

Tobiasz Mateusz

Święch Konrad

Piotr Urbańczyk

Sowa Antoni

Lasota Kamil

Pachel Jakub

Martyka Mateusz

Lasota Dawid

Martyka Kamil

Bednarek Jakub

Maciaś Łukasz

Kulig Grzegorz

Kołodziej Rafał

Kulig Dawid

Strączek Karol

Kołodziej Wojciech

Szewczyk Amadeusz

Czwartek

Piątek

Sobota

Grupa II

Grupa III

Grupa III

Jakóbczyk Dariusz

Bartosik Szczepan

Salaterski Radosław

Motak Jakub

Adamczyk Piotr

Rutkowski Mateusz

Piechnik Damian

Wiśniowski Szymon

Zgraja Mateusz

Oleksy Patryk

Wątroba Szymon

Chojecki Kamil

Gnyla Bartłomiej

Hartabus Mateusz

Karpiel Bartosz

Chojecki Krzysztof

Grzegorzek Jarosław

Leszczyński Karol

Leszczyński Dawid

                                                                                                                                         

Lektorzy:

  1. Bartosik Szczepan
  2. Gnela Sebastian
  3. Hartabus Mateusz
  4. Jakóbczyk Dariusz
  5. Kalarus Sebastian
  6. Karpiel Bartosz
  7. Kołodziej Rafał
  8. Kulig Grzegorz
  9. Lasota Kamil
  10. Pachel Jakub
  11. Sowa Antoni
  12. Wiśniowski Szymon
  13. Zgraja Mateusz


Ministranci:

  1. Adamczyk Piotr
  2. Bednarek Jakub
  3. Chojecki Kamil
  4. Chojecki Krzysztof
  5. Gnyla Bartłomiej
  6. Gnyla Kamil
  7. Grzegorzek Jarosław
  8. Kołodziej Wojciech
  9. Kulig Dawid
  10. Lasota Dawid
  11. Leszczyński Dawid
  12. Leszczyński Karol
  13. Maciaś Łukasz
  14. Martyka Kamil
  15. Martyka Mateusz
  16. Mida Jakub
  17. Mida Łukasz
  18. Motak Jakub
  19. Oleksy Patryk
  20. Pajor Tadeusz
  21. Piechnik Damian
  22. Piotr Urbańczyk
  23. Rutkowski Mateusz
  24. Salaterski Radosław
  25. Strączek Karol
  26. Szewczyk Amadeusz
  27. Święch Konrad
  28. Tobiasz Mateusz
  29. Wątroba Szymon