Niedziela Misyjna

IMG 0547

W Niedzielę Misyjną w naszej parafii Mszy św. o godz. 11.00 przewodniczył ks. Krzysztof Majerczak. Eucharystię ubogaciła grupa dzieci należących do Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci. Każde z nich miało na sobie założoną chustę z kontynentem na którym pracują misjonarze. W tygodniu „mali misjonarze” będą rozprowadzać smaczne domowe frytki z którego dochód zostanie przekazany na cele misyjne.

Podziękowanie

Składamy serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy w Tygodniu Misyjnym pomagali dzieciom i młodzieży w rozprowadzaniu frytek.

Dziękujemy państwu Grzesickim, Kwiekom, Łachom i Pachlom oraz mamom: p. E. Pachel, B. Jakóbczyk, A. Chojeckiej, A. Watroba, M. Motak, R. Malaga, L. Zgraja, A. Perc, B. Łagosz, K. Gołąb, M. Oleksy.