Aktualności
Peregrynacja Figury Matki Bożej Fatimskiej - parafia Tymowa
- Szczegóły
- Utworzono: niedziela, 17, wrzesień 2017 17:16
- Opublikowano: sobota, 28, październik 2017 17:16
- Odsłony: 5014
Peregrynacja Figury Matki Bożej Fatimskiej w rodzinach parafii św. Mikołaja Biskupa w Tymowej od 1 października 2017r.
Nagórze:
- Fidziński Marek
- Figiel Elżbieta
- Figiel Bożena
- Włodarczyk Kazimierz
- Pałka Ryszard
- Wąs Helena
- Wrona Bogdan
- Kornaś Janusz
- Turek Kazimiera
- Plesiński Piotr
- Salaterski Marek
- Turek Andrzej
- Domagała Ryszard
- Włodarczyk Krzysztof
- Szpil Stanisław
- Kołdras Maria
- Kołdras Anna
- Cichomir Łukasz
- Klimas Tadeusz
- Rakowski Stanisław
- Janik Mirosław
- Szewczyk Jacek
- Kupiec Maria
- Żak Zofia
- Karpiel Stanisław
- Łach Józef
- Pławecki Józef
- Motak Zofia
- Motak Józef
- Stachel Wiesław
- Adamczyk Adam
- Sroka Irena
- Osuch Tadeusz
- Wnęk Zbigniew
- Mytnik Teresa
- Osiecki Ferdynand
- Kamenczak Władysław
- Samluch Janusz
- Kornaś Andrzej
- Mida Władysław
- Styrna Urszula
- Mikosz Marian
- Osuch Roman
- Osuch Stanisław
- Wilczek Henryk
- Smaluch Halina
- Gnela Mieczysław
- Wojciechowski Bonifacy
- Paprota Wojciech
- Gnela Janina
- Gnela Andrzej
- Jakóbczyk Stanisław
- Jakóbczyk Mirosław
- Orzeł Stanisław
- Lasota Tadeusz
- Lasota Kazimierz
- Fielek Mirosław
- Zapiór Stanisław
- Zapiór Maria
- Habel Mariusz
- Grabarz Maria
- Kornaś Iwona
- Trepa Adam
- Gicala Aleksander
- Klimas Teresa
- Gicala Mieczysław
- Gicala Jacek
- Gnyla Mirosław
- Borowiec Grzegorz
- Lasota Wojciech
- Stępień Mieczysław
- Surówka Franciszek
- Surówka Andrzej
- Kuźma Grzegorz
- Piechnik Tomasz
- Piechnik Antoni
- Kornaś Jerzy
- Joniec Krzysztof
- Pachel Andrzej
- Wrona Mieczysław
- Barczyk Tadeusz
- Migda Barbara
- Bartosik Jacek
- Marzec Jan
- Kociołek Sławomir
- Janusz Włudyka
- Urbańczyk Alojzy
- Obal Zbigniew
- Zelek Jerzy
- Janik Tadeusz
- Janik Mariusz
Góry
- Karpiel Leszek
- Szwarc Bogdan
- Gnyla Antoni
- Sowa Franciszek
- Sowa Antoni
- Rzepecki Kazimierz
- Dudek Ryszard
- Polkowski Jan
- Ryżak Anna
- Adamczyk Tadeusz
- Plesiński Czesław
- Włodarczyk Piotr
- Szot Weronika
- Orłowicz Stanisław
- Jasnosz Jan
- Piechnik Stanisław
- Piechnik Jan
- Gęśla Czesław
- Turek Stanisław
- Jakóbczyk Janusz
- Woda Tadeusz
- Woda Wojciech
- Karpiel Mariusz
- Plesiński Zbigniew
- Sikora Stanisław
- Rabiasz Andrzej
- Franczak Paweł
- Rabiasz Włodzimierz
- Bodurka Marek
- Bodurka Marian
- Kupiec Kazimierz
- Wrona Wacław
- Włodarczyk Elżbieta
- Grzesicki Wincenty
- Zaczyński Kazimierz
- Grzesicka Helena
- Michalski Stefan
- Michalski Andrzej
- Dębski Paweł
- Zaczyński Edward
- Kalarus Andrzej
- Kalarus Marek
- Kalarus Franciszek
- Kalarus Franciszek
- Trepa Krzysztof
- Trepa Roman
- Trepa Paweł
- Tekiela Tadeusz
- Chojecka Władysława
- Chojecki Piotr
- Sambor Krzysztof
- Karnafał Roman
- Fyda Wojciech
- Lejawka Barbara
- Lejawka Mirosław
- Chojecki Zbigniew
Strona Południowa
- Kazimierz Sapała
- Syrek Bogdan
- Matras Michalina
- Biel Michalina
- Mamiak Jan
- Opoka Michał
- Bolechała Karol
- Pacut Aleksander
- Zięć Jacek
- Salaterski Marian
- Barwiołek Tadeusz
- Wątroba Adam
- Obal Małgorzata
- Bodek Bolesław
- Kantek Andrzej
- Bednarek Marian
- Gumulak Maria
- Grzabel Tadeusz
- Perc Zbigniew
- Grzegorzek Stanisław
- Marszałek Aleksander
- Plesiński Zbigniew
- Bodek Ryszard
- Kluba Emilia
- Bodek Krystyna
- Bodek Janusz
- Oleksy Czesław
- Kupiec Zofia
- Kwaśny Piotr
- Pasek Andrzej
- Kopeć Helena
- Kostrzewa Jerzy
- Urbańczyk Małgorzata
- Jeleń Anna
- Sromek Edward
- Wrona Stanisław
- Kupiec Tadeusz
- Kupiec Marek
Granice
- Czyżycka Maria
- Wędrychowska Rozalia
- Urbańczyk Anna
- Bednarek Zofia
- Bednarek Paweł
- Obal Władysław
- Baka Franciszek
- Bednarek Maria
- Tobiasz Stanisław
10.Maciejasz Dariusz
11.Tobiasz Ludwika
12.Sacha Grzegorz
13.Tobiasz Marek
14.Baniowski Marek
15.Żak Kazimiera
16.Adamik Genowefa
17.Żółty Artur
18.Grząbel Stanisława
19.Gawlik Genowefa
20.Grząbel Zbigniew
21.Kowalik Antoni
22.Żak Stanisław
23.Dębski Tadeusz
24.Maciaś Stanisław
25.Maciaś Jacek
26.Cabała Leon
27.Łapcik Stanisław
28.Śliwiński Augustyn
29.Grzabel Stanisława
30.Cieśla Jan
31.Kociołek Kazimierz
32.Malaga Henryk
33.Staszak Jacenty
34.Kołodziej Maria
35.Wąs Grzegorz
36.Mrozowski Damian
37.Mrozowski Andrzej
38.Bednarek Józef
39.Mróz Stanisław
40.Adamik Kazimierz
41.Kołodziej Irena
42.Pajor Florian
43.Zięć Dorota
44.Janicki Józef
45.Mida Stanisław
46.Mida Krzysztof
47.Strączek Aleksander
48.Mida Eugeniusz
49.Mida Paweł
50.Jakóbczyk Stanisław
51.Imiołek Zbigniew
52.Żółty Henryk
53.Bednarek Ryszard
54.Kulig Paweł
55.Kołodziej Krzysztof
56.Cabała Stanisław
57.Niedziocha Jan
58.Martyka Zygmunt
59.Szot Józef
60.Żółty Krystyna
61.Szot Damian
62.Gierczyńska Anna
63.Malaga Edward
Centrum
- Wątroba Janina
- Zapart Józef
- Gicala Tadeusz
- Malaga Władysław
- Zgraja Luiza
- Leszczyński Tomasz
- Leszczyński Henryk
- Augustyn Janusz
- Jeleń Tomasz
10.Meller Andrzej
11.Domalewski Wiesław
12.Kluba Zygmunt
13.Nowicki Mieczysław
14.Filipski Stanisław
15.Pajor Włodzimierz
16.Kuc Tadeusz
17.Kuc Mieczysław
18.Kopeć Ignacy
19.Heród Marek
20.Dębski Jan
21.Sowa Stefan
22.Trepa Rafał
23.Pajor Tadeusz
24.Mida Małgorzata
25.Biernat Zdzisław
26.Wąsik Stefania
27.Salamon Irena
28.Salamon Dariusz
29.Marzec Łukasz
30.Kluba Andrzej
31.Domalewski Andrzej
32.Domalewski Daniel
33.Żak Cecylia
34.Jakóbczyk Danuta
35.Jakóbczyk Wiesław
36.Pajor Józef
37.Pajor Adam
38.Kołodziej Grzegorz
39.Łagosz Bożena
40.Wrona Ryszard
Zeliny
- Kuc Kazimierz
- Kmiecik Wiesława
- Górski Krzysztof
- Jeleń Stanisław
- Ryba Anna
- Wrona Piotr
- Grabarz Edyta
- Trepa Monika
- Tucznio Lucyna
10.Rosiek Agata
11.Malaga Barbara
12.Witek Krystyna
13.Witek Marian
14.Witek Danuta
15.Witek Czesław
16.Hartabus Wanda
17.Goćfin Halina
18.Malina Barbara
19.Posliński Edward
20.Nastałek Krzysztof
21.Kryjomska Bożena
22.Plesiński Krzysztof
23.Nastałek Kazimierz
24.Malaga Robert
25.Reczyński Kazimierz
26.Reczyński Edward
27.Reczyńska Helena
28.Bukowiec Halina
29.Michalak Ewa
30.Oleksy Robert
31.Horzymek Tomasz
32.Bukowiec Karolina
33.Poślińska Felicja
34.Bukowiec Katarzyna
35.Cabała Maria
36.Tobiasz Stanisław
37.Urbańczyk Teresa
38.Pajor Genowefa
39.Mędrek Mateusz
40.Mędrek Marek
41.Kryjomski Leszek
42.Ryba Władysław
43.Konwent Elżbieta
44.Pajor Joanna
Zadebrze
- Bednarek Krzysztof
- Karpiel Zdzisław
- Kałuża Mirosław
- Stanowska Małgorzata
- Karpiel Jan
- Widłok Krzysztof
- Grzesicki Robert
- Święch Mirosław
- Święch Krystyna
10.Zych Mariusz
11.Grabarz Wiesław
12.Guziana Janusz
13.Guziana Ryszard
14.Guziana Maria
15.Guziana Adam
16.Jakóbczyk Marek
17.Koterba Zbigniew
18.Fielek Marian
19.Sacha Maria
20.Jakóbczyk Kazimierz
21.Filipski Leszek
22.Filipski Andrzej
23.Jakóbczyk Sławomir
24.Jakóbczyk Zbigniew
25.Zapiór Zofia
26.Janas Józef
27.Szymocha Tomasz
28.Bednarek Andrzej
29.Pajor Maria
30.Jonik Kazimierz
31.Pajor Stanisław
32.Augustyn Michał
33.Plesiński Zbigniew
34.Kałuża Jan
35.Morydz Piotr
36.Zięć Stefan
37.Wątroba Janusz
38.Rożek Tadeusz
39.Morydz Elżbieta
40.Karpiel Franciszek
41.Gawełda Jan
42.Czarnecki Mateusz
43.Chojecki Tadeusz
44.Chojecki Adam
Domy Koło Leśniczówki
- Żółty Grzegorz
- Jakóbczyk Robert
- Maciaś Barbara
- Drabik Aleksander
- Wróbel Henryk
- Wróbel Stefan
- Rabiasz Edmund
- Salaterska Maria
- Sikora Adam
- Barwiołek Wacław
- Biernat Władysław
- Jakóbczyk Stanisława
- Szot Jadwiga
- Szot Sławomir
- Stachurski Jan
- Saferna Jan
- Bajer Jakub
- Maciaś Edward
- Hołyst Emilia