Aktualności

Życzenia Wielkanocne

1037

Czas Wielkanocy to czas radości z Paschy. Liturgia Wielkanocna jest liturgią nadziei wejścia w nową  rzeczywistość rezurekcji Zmartwychwstania Pańskiego.  Jezus dla nas zwyciężył śmierć, pokonał szatana. Ta prawda od wieków napełnia nas pokojem i miłością, byśmy w pełni mogli obchodzić święta  Zmartwychwstania Pańskiego.

Życzę Wam wielu łask od Zmartwychwstałego Pana. Życzę,  by te święta  spędzone w gronie rodzinnym były pełne radości miłości i pokoju. Niech Zmartwychwstały Pan  ukaże się Wam na drogach  codziennych doświadczeń i oczekiwań. Niech przyjdzie pomimo zamkniętych drzwi. Niech poruszy nasze serca, aby pałały miłością,  byśmy wierzyli Jego słowom i rozpoznawali Go,  gdy towarzyszy nam w drodze.

Chrystus zmartwychwstał, Alleluja!!!

Prawdziwie zmartwychwstał, Alleluja!!!

Ks. Proboszcz Jerzy Kawik