Ogłoszenia parafialne

ogloszenia-520x245 

II Niedziela zwykła – 20.01.2019 r.

1. Przeżywamy „Tydzień modlitw o jedność chrześcijan”. W liturgii tego tygodnia: w poniedziałek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Dzień Babci. We wtorek – Dzień Dziadka. We czwartek – św. Franciszka Salezego, bp. W piątek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Piąta rocznica przyjęcia sakry przez Biskupa Stanisława Salaterskiego. W sobotę – świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa. Dzień Islamu w Kościele Katolickim.

2.Solenizantom i jubilatom składam życzenia i zapraszam na Mszę świętą.

3.W piątek o godz. 16.00 GODZINA ADORACYJNA.

4.Bóg zapłać rodzinom sprzątającym kościół za pracę i za złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła i otoczenia podejmą Pani: Jadwiga Heród, Barbara Dębska, Anna Trepa, Gabriela Trepa,.

5.Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę dziś.

6.Bóg zapłać za przygotowanie spotkania opłatkowego dla seniorów: Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Tymowej, Caritas Parafialnej, nauczycielom Grażynie Bednarek, Urszuli Styrna i Magdalenie Bednarek oraz Grażynie Gicali, Markowi Kalarusowi, Wincentemu Grzesickiemu i Restauracji Podzamcze.

7.W sobotę wróciła z wypoczynku z Krynicy grupa dzieci i młodzieży z naszej parafii. Bóg zapłać za zorganizowanie i przeprowadzenie wypoczynku Pani Magdalenie Bednarek, Grażynie Bednarek, Jolancie Chojeckiej i Krzysztofowi Biernatowi, Marii Kornaś, Caritas Diecezjalnej i innym sponsorom.

8.Pan Sołtys informuje, że 26.01.2019r. (w sobotę) można będzie dokonać wpłaty ubezpieczenia budynków w PZU.

9.Zachęcam do przeczytania fragmentu Pisma Świętego, artykułu z prasy katolickiej.

Porządek kolędy: IV tydzień: 21 – 27 I 2019r.

21 I 2019r. (pon.) godz. 13.00 Centrum (Irena Salamon)

22 I 2019r. (wt.) godz. 9.00 Centrum (Henryk Wątroba – Stefania Wąsik)

23 I 2019r. (śr.) godz. 9.00 Zadebrze (Zdzisław Karpiel – Kazimierz Jakóbczyk)

24 I 2019r. (czw.) godz. 13.00 Zadebrze (Leszek Filipski – Adam Chojecki)

26 I 2019r. (sob.) godz. 8.30 Granice (Maria Czyżycka – Andrzej Mrozowski)

27 I 2019r. (niedz.) godz. 13.00 Granice (Józef Bednarek – Edward Malaga)