Z dalekiej Fatimy donośnie brzmi dzwon…

TVL 6779

13 czerwca 1917 r. w drugim objawieniu fatimskim Matka Boża powiedziała do Łucji „Tym którzy przyjmą to nabożeństwo obiecuję ratunek”

Zapewniła również: „Ucieczką twoją i drogą ,która doprowadzi cię do nieba będzie Moje Niepokalane Serce’’

Te obietnice nie przeminęły i nie przemijają. To jest apel skierowany do każdego z nas i dzisiaj Matka Boża mówi do mnie i do Ciebie :

• Przyszłam upomnieć ludzi aby odmienili swoje życie….
  • Pokutujcie i nawracajcie się.
  • Módlcie się , módlcie się wiele.
  • Odmawiajcie codziennie różaniec.
  • Czyńcie ofiary za grzeszników.
  • Pomóżcie zwyciężyć Memu Niepokalanemu Sercu.

Nabożeństwa fatimskie w naszej parafii odbywają się od 13 maja do 13 października. Rozpoczynają się różańcem fatimskim, po których jest Msza święta i procesja światła. Podczas procesji niesiona jest udekorowana świeżymi kwiatami figura Matki Bożej Fatimskiej. Wierni uczestniczący w tym niezwykłym nabożeństwie podczas śpiewu Ave Maria trzymają zapalone świece.

Zapraszamy do galerii.