Droga Krzyżowa w plenerze

„Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego dał,

Aby każdy, kto w Niego wierzy nie zginął, ale miał życie wieczne”– Misyjna Droga Krzyżowa w plenerze

W tygodniu Misji Świętych piątkowa droga krzyżowa odbyła się w plenerze. Po uroczystej Mszy Świętej o godz. 18.00, na której małżonkowie odnowili swoją przysięgę małżeńską wyruszyliśmy w drogę w stronę Zadebrza. Procesja szła według ustalonego porządku a więc: krzyż i chłopcy z pochodniami, następnie ministranci, ksiądz proboszcz, grupa młodzieży prowadząca Drogę Krzyżową wraz z o. Ludwikiem Obalem oraz wszyscy wierni. Pierwsza stacja miała miejsce  przy krzyżu misyjnym, a ostatnia w kościele. Całość zakończyliśmy błogosławieństwem udzielonym przez ojca rekolekcjonistę. Niektórzy jeszcze mogli przyjąć komunię świętą. Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami włączyli się w modlitwę.

TVL 8567

TVL 8654